Krajanka kyslá smotana à la Mozart

Že nie je možné spojenie marcipánu a smotany? Ochutnajte jednoducho poctivú kyslú smotanu s príchuťou à la Mozart a posúďte sami. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka kyslá smotana jahoda

Klasické spojenie sladkých jahôd a jednoducho poctivej kyslej smotany, ktoré si zamilujete. Zabudnite na starosti a vychutnajte si ten okamih, keď sa jemná chuť smotany a jahôd rozplynie na jazyku. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka kyslá smotana nugát

Nechajte sa zvádzať vynikajúcim spojením kyslej smotany a nugátu. Zabudnite na starosti a vychutnajte si túto dobrôtku, kedykoľvek sa vám zachce. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka kyslá smotana rumové gule

Jednoducho poctivá kyslá smotana s príchuťou rumových gúľ vás nenechá chladnými. Ochutnajte a posúďte sami. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka kyslá smotana stracciatella

Lahodná chuť stracciatella v neodolateľnej jednoducho poctivej kyslej smotane. Sladký dezert pre každú príležitosť, ktorý vám zachutí. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka kyslá smotana vaječný likér

Jednoducho poctivá kyslá smotana ochutená vaječným likérom vás očaruje. Ochutnajte a vyskúšajte. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka moja chvíľka extra čokoláda

Absolútne neodolateľné spojenie čokolády a čokoládovej kyslej smotany. Nechajte sa rozmaznávať! Tak trochu iné raňajky alebo desiata. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka moja chvíľka karamel

Lahodná chuť karamelu v neodolateľnej čokoládovej kyslej smotane. Sladký dezert na každú príležitosť, ktorý vám zachutí. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka moja chvíľka pomaranč

Zabudnite na starosti všedných dní s absolútne originálnym a luxusným spojením čokoládovej kyslej smotany a pomaranča. Je to predsa len vaša chvíľka! Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka moja chvíľka višňa

Delikátne spojenie višní a neodolateľnej čokoládovej kyslej smotany, ktoré vás príjemne prekvapí. Nechajte sa rozmaznávať! Tak trochu iné raňajky alebo desiata. Hmotnosť 130 g.

Nutričné hodnoty

Krajanka kyslá smotana 16 %

Jednoducho poctivá kyslá smotana s 16 % tuku. Hmotnosť 200 g.

Nutričné hodnoty